Skip to main content

Kim jest behawiorysta zwierzęcy i jakich rad może udzielać?

Dodaj komentarz

Psy i koty towarzyszą ludziom od lat, mimo to wielu właścicieli czworonogów narzeka na złe zachowanie podopiecznych. Kupując zwierzę należy mieć na uwadze nie tylko to, czy będziemy w stanie poświecić mu czas, ale i przede wszystkim powinno się zwrócić uwagę na to, aby odpowiednio je wychować, co dla wielu ludzi może być problematyczne. Z pomocą przychodzą specjaliści zajmujący się behawiorystyką.

Więcej…Kim jest behawiorysta zwierzęcy i jakich rad może udzielać?

Jak podać obrączki na ślubie? - Pomoc rodziny, a może domowego pupila?

1 komentarz

Jednym z najważniejszych momentów ceremonii ślubnej jest wymiana obrączek. Te piękne symbole miłości zostają z małżonkami na zawsze, zasługują więc na wyjątkową oprawę. Każda para młoda, chcąc się wyróżnić, szuka oryginalnych pomysłów na swoją ceremonię. Dlatego ważne jest wcześniejsze ustalenie, kto i w jaki sposób ma podać obrączki ślubne.

Więcej…Jak podać obrączki na ślubie? - Pomoc rodziny, a może domowego pupila?

Kiedy zastosować tlenoterapię u zwierząt?

1 komentarz

koncentrator tlenu dla psa

Tlen to pierwiastek życia. Jest niezbędny wszystkim żywym organizmom - zaczynając od roślin, na ludziach, kończąc. Tlen stanowi 21 procent naszej atmosfery ziemskiej. Jest niezbędny do życia, bo właśnie nim oddychamy. Bez tlenu po prostu się dusimy. Wszyscy zdajemy sobie również sprawę, z tego jak ogromne i negatywne konsekwencje ma niedotlenienie organizmu. Jest to sytuacja, która może prowadzić do poważnego ubytku na zdrowiu lub nawet śmierci. Niedotlenienie mózgu prowadzi do omdlenia, utraty przytomności, zapadnięcia w śpiączkę, a w ostateczności do śmierci mózgowej.

Więcej…Kiedy zastosować tlenoterapię u zwierząt?

Poznaj hotel na krakowskim Kazimierzu przyjazny zwierzętom!

1 komentarz

Osoby podróżujące, coraz częściej zabierają ze sobą swoich zwierzęcych przyjaciół. Podróż ze zwierzęciem wymaga jednak od nas poświęcenia nieco większej uwagi przy jej planowaniu. Okazuje się, że nie każdy hotel pozwala swoim gościom na przyjeżdżanie ze zwierzętami. Obecnie jednak wiele hoteli wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, tworząc ofertę przyjazną również zwierzętom. W tym artykule przybliżymy wam hotel z krakowskiego Kazimierza, który jest przyjazny zwierzętom, a co więcej oferuje wiele udogodnień ich właścicielom.

Więcej…Poznaj hotel na krakowskim Kazimierzu przyjazny zwierzętom!

Dogoterapia dzieci - jakie są jej zalety?

Dodaj komentarz

Dbanie o spokojną przyszłość dziecka jest najważniejszym aspektem w życiu każdego rodzica. Niestety nawet w najmłodszych latach nasze pociechy mogą nabyć traumę i problemy. Wówczas zauważamy, że coś niedobrego dzieje się z dzieckiem, jest spokojniejsze, bardziej się boi, czy nawet mniej mówi. Na szczęście są na to sposoby, które pomogą dziecku, a nawet umilą mu czas.

Więcej…Dogoterapia dzieci - jakie są jej zalety?

Wakacje z czworonogiem w Ciechocinku

Dodaj komentarz

Bardzo często chcemy wybrać się na wymarzone wakacje z czworonogiem. Wiele osób nie wyobraża sobie wakacji bez psa czy kota, który na co dzień jest członkiem ich rodziny. Bardzo kochamy swoich czworonogów i nie wyobrażamy sobie bez nich życia. Dlatego też kiedy przychodzą wakacje z reguły zamiast szukać specjalnego hotelu dla zwierząt wolimy poszukać pensjonatu, który akceptuje zwierzęta. Na szczęście takich miejsc na mapie Polski jest coraz więcej. Takim miejscem jest Villa Viva, która na hasło Ciechocinek nocleg dla pupila ma specjalną ofertę noclegową.

Więcej…Wakacje z czworonogiem w Ciechocinku