Skip to main content

Agroturystyka w najlepszym wydaniu

Dodaj komentarz

Planując wyjazd na urlop, warto wybrać takie miejsce, w którym będzie można wypocząć na łamach natury, z dala od zgiełku i harmidru dużego miasta. Takich miejsc w Polsce jest bardzo dużo, każde z nich ma swoje walory i coś, co przyciąga w te miejsca turystów nie tylko z Polski, ale i zza granicy.

Turystyka w Jurze krakowsko-częstochowskiej

Jednym z najpiękniejszych rejonów w Polsce, jest Jura krakowsko-częstochowska. Rejon ten leży w południowej Polsce, a także w dorzeczu górnej Wisły i górnej Warty. To teren bardzo zielony, którego największym walorem jest czyste i świeże powietrze, głównie dzięki licznym drzewom. Jura krakowsko-częstochowska, kojarzy się z pasmem niesamowitych wzgórz, których wysokość osiąga do 515 m n.p.m. a także z majestatycznych zamków, które wznoszą się na szczytach tych wzgórz i tworzą bardzo znany w Polsce i na świecie Szlak Orlich Gniazd. Jest to więc idealne miejsce dla osób, które kochają przyrodę w czystej postaci, interesują się historią i chętnie spacerują i wspinają się po wzgórzach.

Noclegi dla każdego

Decydując się na wyjazd do Jury krakowsko-częstochowskiej, warto odpowiednio wcześniej zarezerwować sobie pobyt w znanym gospodarstwie agroturystycznym. Takie jest właśnie gospodarstwo agroturystyczne w Hucisku Wikarek M. Gospodarstwo agroturystyczne, ul. Skalny Widok 15, 42-421 Hucisko, tel.: 602 885 961, które zaprasza do siebie turystów z rodzinami, przyjaciółmi, na samotne wyprawy i wypady we dwoje. Gospodarstwo jest przystosowane do przyjęcia całkiem sporej liczby turystów, posiada wiele przestronnych pokojów, jest czynne przez cały rok. Posiada wiele atutów, z których warto skorzystać przebywając w tym miejscu. Jednym z nich jest pyszna, domowa kuchnia, dzięki której codziennie można spożywać smaczne, ciepłe posiłki, przygotowywane na bazie ekologicznych produktów pochodzących z własnego gospodarstwa. Poza tym jest to także nocleg przyjazny dla zwierząt w jurze krakowiej, z czego miłośnicy zwierząt chętnie korzystają. Dzięki takiej możliwości, na wypad urlopowy można zabrać ze sobą swojego psa, kota czy inne zwierzę, które jest dla nich prawie jak członek rodziny.

Wyposażenie hoteli

Wszystkie pokoje w agroturystyce, są kompletnie wyposażone w potrzebne meble i sprzęty. Dodatkowo można do nich dostawić dostawkę dla dziecka, krzesełko do karmienia, łóżeczko turystyczne czy wanienkę do kąpieli. Ponadto są to pokoje bardzo przytulne, panuje w nich iście domowa atmosfera, co jeszcze bardziej uprzyjemnia pobyt turystom w tym miejscu. Budynek w którym mieszczą się noclegi, otacza duży i przestronny ogród, w którym znajdzie się miejsce do zabawy dla dzieci a także miejsce na wspólne biesiadowanie pod gołym niebem. Teren ten jest otoczony piękną naturą, licznymi szlakami rowerowymi i pieszymi. Jest to więc idealne miejsce do uprawiania aktywności fizycznej, do wypoczywania na łamach natury, do zwiedzania i poznawania historii tego wyjątkowego miejsca na mapie Polski.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.