Skip to main content

Poznaj hotel na krakowskim Kazimierzu przyjazny zwierzętom!

1 komentarz

Osoby podróżujące, coraz częściej zabierają ze sobą swoich zwierzęcych przyjaciół. Podróż ze zwierzęciem wymaga jednak od nas poświęcenia nieco większej uwagi przy jej planowaniu. Okazuje się, że nie każdy hotel pozwala swoim gościom na przyjeżdżanie ze zwierzętami. Obecnie jednak wiele hoteli wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, tworząc ofertę przyjazną również zwierzętom. W tym artykule przybliżymy wam hotel z krakowskiego Kazimierza, który jest przyjazny zwierzętom, a co więcej oferuje wiele udogodnień ich właścicielom.

Nocleg Kraków Kazimierz

Hotel przyjazny zwierzętom

Zacznijmy od wytłumaczenia, czym jest tak naprawdę hotel przyjazny zwierzętom. Jest to bowiem obiekt, który chętnie gości w swoich murach zwierzęcych gości. Dodatkowo hotel przyjazny zwierzętom oferuje także dodatkowe usługi, które ułatwiają funkcjonowanie zwierzęcym podopiecznym gości hotelowych. Dostęp do misek na wodę i karmę lub woreczki na odchody, to tylko część udogodnień, jakie można znaleźć w tego typu obiektach hotelowych. Hotel Estera położony na krakowskim Kazimierzu, to przykład dobrze funkcjonującego hotelu przyjaznego zwierzątkom, który dodatkowo zapewnia wysoki standard właścicielom zwierząt. Szczególnie godna uwagi jest Restauracja Esterante w Krakowie, która znajduje się właśnie na terenie tego hotelu. Oferuje ona bardzo wysokiej jakości dania kuchni polskiej, fusion oraz żydowskiej. Każdy opiekun czworonoga lub innego zwierzaka, może być pewien, że zostanie w tym hotelu miło przyjęty.

Estera Hotel

Hotel na przyjęcia okolicznościowe

Hotel Estera w Krakowie, oprócz tego, że jest niezwykle przyjazny zwierzakom, to oferuje również możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych. Idealnie nadaje się na miejsce, gdzie można zaprosić gości w ramach chrzcin, komunii, rocznicy lub eventu pracowniczego, również tych znajomych, którzy nie opuszczają domu bez swoich pupili. Na terenie tego obiektu znajduje się kilka sal, które mogą pomieścić różną ilość gości. Organizowane w hotelu Estera przyjęcia okolicznościowe są obsługiwane przez wykwalifikowaną obsługę, dzięki czemu goście mogą liczyć na bardzo dobrze zorganizowane wydarzenie. Jakoż iż jest to hotel przyjazny zwierzętom, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabrać zwierzęcych podopiecznych wraz ze sobą na imprezę okolicznościową.

Wysoki standard

Hotel Estera swoim wszystkim gościom oferuje wysoki standard. Pokoje hotelowe są zadbane i regularnie czyszczone. Oryginalny wystój łączący tradycyjne wzornictwo z nowoczesnymi rozwiązaniami, sprawia, że hotel robi naprawdę niesamowite wrażenie. Położony jest on w bardzo dogodnej lokalizacji, dzięki czemu łatwo można do niego trafić. W jego okolicy znajduje się wiele interesujących obiektów, które warto odwiedzić będąc w Krakowie, ponieważ dobrze oddają klimat tego historycznego miasta.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.